Tvorba www stránek

WWW stránky navrhuji především pro Vaše zákazníky. Abych to dokázal, potřebuji je poznat skrze Vás, dozvědět se kdo jsou a co chtějí.  Dále je důležité určit, jakému účelu mají stránky sloužit, zda mají prodávat zboží, budovat značku, poskytovat informaci o produktech, prodávat reklamní plochu, či něco jiného.

Technologie není tak důležitá jako obsah a především kvalita textů. Při běžných potřebách zákazníků používám některý z redakčních systémů. Anglicky content management system odtud zkratka CMS. Pro weby je to především WordPress, pro složitější aplikace Joomla nebo Drupal. Jelikož jsem programátor se znalostí technologie webu, některé funkce přizpůsobuji potřebě konkrétního zákazníka. Pro složitý web typu e-shopu používám už technologii asp.net která je pro podobné případy vhodná tím, že je naprosto tvárná a je v ní možno naprogramovat cokoli co klientovi pomůže být úspěšnější a že to není na internetu jednoduché.

Při vytváření stránek je již nutné myslet na to, jak je naleznou Vaši zákazníci. Tím se zabývají mé další služby: SEO optimalizace a návrh, řízení a vyhodnocení PPC kampaně.

Chcete vědět víc? Spojte se se mnou.