O mně

V devadesátých letech jsem se zabýval marketingem a obchodem v IT společnosti. Webové stránky jsem začal vytvářet od roku 2000. Nejdříve statické HTML, ale postupem času jsem objevil kouzlo php skriptů.

 

Po nějaké době psaní „špagetového“ kódu jsem se doslechl o objektovém programování, tentokrát pod vlajkou Microsoftu. S ním jsem prošel světem .NET od prvního frameworku 1.0. Nyní používám jeho poslední verzi 4.0. To se již netýkalo tolik www stránek, spíše intranetových aplikací a informačního software.

 

Současně jsem prošel cestou nazývanou odborně business inteligence. V podstatě jde přenosy a transformace velkého množství dat pro korporátní klienty především z oblasti bankovnictví a telekomunikací, kde je těch dat tak nějak nejvíc. Není ale tak důležité jak se data přesouvají, ale především proč. Většinou jde o ekonomickou analýzu nákladů, výnosů a ziskovosti. A co zajímá korporátní klienty, bude jistě zajímat i střední a malé firmy. O tom se dozvíte více v sekci služby.

Proč bych Vám mohl být platný?

  1. Jsem programátor s letitou zkušeností technologie, ale mám obchodní a marketingový nadhled a vím jak a k čemu je použít.
  2. Jsem flexibilní. Umím si poradit se vším, naprogramuji web, optimalizuji SEO, pomáhám vytvářet a analyzovat PPC kampaně. Možná každou z těch věcí samostatně někdo ovládá lépe, ale já zase vím jak je využívat dohromady, aby Vám to přineslo výsledky.
  3. Už mi není 20. Upřímně asi 30. Jsem vlastně silný ročník 70 a mám, „odžito“ již dost na to abych věděl, že důležité nejsou jen technologie ale hlavně vztahy. Osobní stejně jako ty obchodní. A celý obchod je o vztazích i na internetu.

Jaký názor má jeden z mých klientů?